Rezultatų pateikimas

Rezultatų pateikimo būdai:

 1. ELEKTRONINIS PERDAVIMAS (PAGRINDINIS IR REKOMENDUOJAMAS)
  1. LabScala. Rezultatus pateikti LabScala sistema šiuo metu galima tik ribotam skaičiui programų. Naujosios LabScala rezultatų formos yra nuolat kuriamos ir atnaujinamos, o visų IKV programų elektroninis rezultatų pateikimo būdas bus prieinamas jau greitai. Galiausiai LabScala bus vienintelis rezultatų pateikimo būdas. LabScala instrukcijas, kaip įvesti rezultatus, rasite čia. Taip pat galite peržiūrėti video instrukcijas.
  2. Internetinės programos (pavyzdžiui, 2-jų lygių klinikinės chemijos programa su serumais B ir C). Šioms programoms yra sukurtos internetinės rezultatų formos senojoje Mainio sistemoje. Instrukcijas, kaip įvesti 2-jų lygių klinikinės chemijos programos rezultatus, rasite čia.
 2. KITI PERDAVIMO BŪDAI:
  1. Skenuota rezultatų forma siunčiama elektroniniu paštu (REKOMENDUOJAMAS BŪDAS, KAI NĖRA GALIMYBĖS PATEIKTI REZULTATŲ INTERNETU!). Galite nuskenuoti rezultatų formą ir siųsti ją kaip elektroninio laiško priedą adresu info@labquality.fi. PASTABA! Labquality negali garantuoti statistinio rezultatų apdorojimo, jei rezultatų formą nusiųsite kitu elektroniniu adresu!
  2. Faksu. Rezultatų formą galima siųsti faksu. Labquality faksas automatiškai išsiunčia pranešimą apie sėkmingai gautą faksą. Prašome visuomet nurodyti savo fakso numerį. Labquality fakso numeris nurodytas siunčiamos programos lydraštyje (instrukcijose). Visuomet įsitikinkite, kad rezultatų forma įdėta į faksą tinkama puse, o joje pateikta visa reikalinga informacija.
  3. Paštu. Pats lėčiausias ir neužtikrinčiausias rezultatų siuntimo būdas. Atspausdintos rezultatų formos gali būti siunčiamos įprastu paštu į Labquality. Prašome šias formas išsiųsti paštu gerokai anksčiau, kad jos Labquality biurą pasiektų iki programoje numatytos galutinės rezultatų pateikimo dienos. Labquality biuro adresas nurodytas siunčiamos programos lydraštyje (instrukcijose).